HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA NAŁĘCZ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA

fax.  (061) 2926267

ul. Mickiewicza 4,       64 - 500 Szamotuły email:   zs3@zs3.szkola.pl

Dyrekcja

Kadra Plan lekcji-dzienna Plan lekcji-zaoczna Plan praktyk Imprezy szkolne Dla rodziców Rekrutacja

Dla uczniów Matura Migawki z życia szkoły Ciekawe linki O szkole

Serdecznie zapraszamy na halę NAŁĘCZ w Szamotułach

Halę sportowo-widowiskowa  NAŁĘCZ w Szamotułach oddano do użytku w listopadzie 2006 roku, położona jest ok. 30 km na północny-zachód od Poznania. Linia kolejowa Poznań – Szczecin oraz gęsta sieć dróg wojewódzkich zapewniają bardzo dobrą komunikacje.

Obiekt o wymiarach areny sportowej 46,16m x 28,52m x 8m wysokości umożliwia grę w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę równocześnie na trzech polach, tenisa ziemnego równocześnie na dwóch kortach, hokeja, futsall.

Nowoczesna podłoga sportowa DD Linodur Sport należy do najbardziej docenianych wykładzin sportowych na świecie. Podłoga jest powierzchniowo - elastyczna ułożona na drewnianym ruszcie krzyżowym. Ogranicza do minimum możliwość wystąpienia kontuzji i przeciążeń.

Obiekt posiada 9 szatni dla zawodników wraz z pełnym węzłem sanitarnym, trybunę na 306 miejsc, saunę, siłownie, obszerny parking. Wkrótce planujemy otwarcie gabinetu odnowy biologicznej, sali fitness, spinningu.

Bezpośrednio przy hali dysponujemy tanią baza noclegową i gastronomiczną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy