Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach
Aktualności


ZAPRASZAMY DO SZKOŁY POLICEALNEJ
Więcej o rekrutacji czytaj
tutaj.


Plan lekcji jest już dostępny!

KOMUNIKAT

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 połączone z Inauguracją Powiatową odbędzie się w poniedziałek, dnia 1 września, o godz. 12.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej NAŁĘCZ.
Uczniów klas II,III i IV zapraszamy na spotkanie z wychowawcą klasy przed halą o godzinie 11.45 i wspólne zajmowanie miejsc.

Uczniowie klas I przychodzą do szkoły na godzinę 11.15 i mają spotkanie z wychowawcami w następujących salach lekcyjnych:
- klasa I Za - sala 109  - klasa I Zb - sala 6 - klasa I Zc - sala 111
- klasa I Zd - sala 206 - klasa I Ze - sala 213 - klasa I TL - sala 216
- klasa I TLS - sala 116 - klasa I TE - sala 117 - klasa I TM - sala 212

Lista uczniów klas I z podziałem na oddziały - czytaj

1 września o godz. 8.00 odprawiona zostanie Msza Św. w Kolegiacie.

 

Harmonogram poprawek - tutaj.
Terminy matur poprawkowych oraz informacja o konsultacjach z matematyki w zakładce matury.

 

 

aa

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym w hali "Nałęcz", by podsumować całoroczną pracę. Na naszej uroczystości gościli Starosta Szamotulski Paweł Kowzan i Wicestarosta Józef Kwaśniewicz. Najlepsi uczniowie z rąk gości i dyrekcji szkoły otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody. Dzięki osiągniętym wynikom na koniec roku 18 osób zostało wytypowanych do stypendium Starosty Szamotulskiego za dobre wyniki w nauce a jedna osoba do stypendium Prezesa Rady Ministrów. 
Życzymy udanych wakacji i powrotu z nowymi siłami do nauki w dniu 1 września.

Galeria zdjęć tutaj
Galeria z szamo.info.pl tutaj i tutaj
Galeria na stronie powiatu tutaj

 

19-26 CZERWCA 2014 - WYMIANA ZE SZKOŁĄ W KONIGS WUSTERHAUSEN
- Projekt europejski „Wojna, Europa i Ja”

19 czerwca rozpoczęła się pierwsza wymiana polsko-niemiecka, pod hasłem „WOJNA, EUROPA I JA“, która miała na celu spotkanie młodych ludzi z różnych krajów, by razem zastanowili się nad przyczynami wybuchu I Wojny Światowej oraz jej następstwami.

W wymianie uczestniczyło 20 uczniów szkoły im. Friedricha  Schiller z Königs Wusterhausen i 20 uczniów z naszej szkoły. Czterdziestoosobową grupą wraz z opiekunami, wyruszyliśmy wspólnie na Warmię, do miejscowości Waplewo, gdzie integrowaliśmy się przez cały tydzień. Miejsce to nie było przypadkowe, ponieważ na tych terenach toczyły się walki podczas I wojny światowej. Czytaj dalej i oglądaj galerie zdjęć.

 

ZAKOŃCZENIE SZKOŁY PRZEZ UCZNIÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

W piątek, 13 czerwca 2014r. uczniowie klas III Zasadniczej szkoły Zawodowej ukończyli naukę w naszej szkole. Na uroczystości gościł Starosta Szamotulski Paweł Kowzan, Przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Nowak oraz pradstawiciele pracodawców, u których uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu. Uczniowie wyróżniający się w nauce czy też działalności na rzecz szkoły otrzymali nagrody i dyplomy.

Więcej…
 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY "EUREKA"

Dnia 12 marca 2014 roku w naszej szkole czterech uczniów z klasy 4 TM i czterech uczniów  z klasy 2 THM przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „EUREKA”. Uczniowie ci zmierzyli się z 30 pytaniami testowymi i pytaniem otwartym za 8 punktów. Największą liczbę punktów zdobył.....czytaj więcej

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 17
Joomla free themes created by Lonex.