Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach
Aktualności


WIELKANOCNE KLASOWE JAJO Z JAJEM

Dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w świątecznym konkursie na „WIELKANOCNE KLASOWE JAJO Z JAJEM”.
Bardzo cieszymy się z Waszej kreatywności i dużego poczucia humoru, co oznacza, że jesteście zgranym klasowym zespołem i  w takich zadaniach grupowych potraficie sprostać najwyższym oczekiwaniom.
Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich serce i zaangażowanie. Obrady jury było bardzo burzliwe, więc zdecydowaliśmy, iż wszystkie JAJA zasługują na wyróżnienie, tym sposobem, nie wybrano I miejsca.
Informujemy też, że wszystkie klasowe jaja zostaną przechowane w tajemniczym miejscu i będą zdobiły Naszą Szkołę w przyszłe Święta Wielkanocne!
GRATULUJEMY WSZYSTKIM zaangażowanym w przygotowanie „jaja z jajem” ;-)
Obejrzyj zdjęcia - tutaj.

 

Aktywnie dla Rafała!

 

Wspólnie z Szamotulskim Stowarzyszeniem Charytatywnym POMOC zapraszamy w piątek, 22 maja br. na imprezę charytatywną do Hali NAŁĘCZ w godz. od 18.00 do 21.00. Szczegóły na plakacie.

 

POŻEGNANIE TEGOROCZNYCH ABSOLWENTÓW TECHNIKUM -24.04.2015r.

Galeria 1 - zobacz
Galeria 2 - zobacz
Oglądaj i czytaj na stronie szamotuly.naszemiasto.pl - tutaj

 

 

DKF - "Szybcy i wściekli 7"

 

W dniu 27 kwiecień 2015 roku uczniowie naszej szkoły, w ramach Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego, udali się do kina Halszka. Tym razem oglądaliśmy amerykański film fabularny (sensacyjny)w reżyserii Jamesa Wana.

Więcej…
 

Ewelina Lipowiec jedzie do Brukseli
W poniedziałek, 20 kwietnia w naszej szkole odbył się finał powiatowy konkursu pt. „Wielkopolska – 10 lat zmian w regionie”, który organizował Poseł Jakub Rutnicki, natomiast fundatorem nagród była Posłanka do Parlamentu Europejskiego Agnieszka Kozłowska Rajewicz.

Więcej…
 

UKS po zaciętej walce nie awansuje do finału Mistrzostw Polski

Działający przy naszej szkole UKS Szamotulanin przegrał po zaciętym spotkaniu z zespołem SOS San Pajda Jarosław 1:2 i nie awansował do Finału Mistrzostw Polski.  Należy jednak docenić zaangażowanie i poświecenie całego zespołu, który poprzez ciężką pracę i wspaniały sezon osiągnął największy sukces w historii klubu!
Czytaj dalej (artykuł ze strony uks.iszamotuly.pl)

Więcej…
 

XIV POKAZ STOŁÓW WIELKANOCNYCH

Tydzień przed świętami Wielkanocnymi nasza szkoła tradycyjnie wzięła udział w XIV Pokazie Stołów Wielkanocnych, który odbył się w Hali Wacław. Tradycyjne i nowoczesne potrawy Wielkanocne pod kierunkiem Pani Kierownik Władysławy Łuczak i Pani Ludmiły Hartwich przygotowali uczniowie: Patrycja Krzyśko i Karolina Gromadzińska z IZC, Marta Frąckowiak, Przemysław Gromadziński, Beata Miśkiewicz i Anna Michałek z klasy IIZB oraz Julia Fertyk  z klasy IIITE. Za pomoc w przygotowaniu do pokazu dziękujemy zakładom Piekarnictwo Cukiernictwo PABICH i Cukiernia NOWACZYŃSCY.

Zdjęcia z XIV Pokazu Stołów Wielkanocnych można obejrzeć tutaj.

 

IV NOCNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

27 marca po raz czwarty zorganizowaliśmy w Hali Nałęcz Nocny Turniej Piłki Siatkowej. Od lat organizatorami turnieju są nauczyciele naszej szkoły - Maciej Białasik i Bartłomiej Synowiec. W tym roku w turnieju wzięło udział 9 drużyn, z zacięta rywalizacja trwała do godz. 2.00 w nocy. Cały turniej obserwowała też liczna grupa kibiców.

Kolejność końcowa:

1. Ciacha
2. Wpadliśmy popatrzeć
3. The Boys

Więcej…
 

PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE „LET’S SING” W PNIEWACH!

 

Dzięki Dominice Ryżek (kl. III TL B) nasza szkoła zajęła I miejsce na V Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing” w Pniewach!

Nasi uczniowie, pod opieką p. Ewy Chamery,  od trzech lat biorą udział w Konkursie: śpiewają, zdobywają wyróżnienia i zajmują czołowe miejsca. W tym roku Konkurs odbył się 19 marca. Dominika jako jedyna reprezentowała naszą szkołę i ‘wyśpiewała’ nam I miejsce piosenką Whitney Houston ‘I have nothing’, a konkurencja była spora – startowało 27 wykonawców.

Składamy jej gratulacje i zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w Konkursie w przyszłym roku.

Oto link do strony, gdzie można znaleźć kilka zdjęć http://www.pniewy.wlkp.pl/Aktualnosci/8b6e037794a09c09e902330e8bc59a1e.html

tekst: p. Ewa Chamera

 

Głosowanie na najfajniejszą studniówkę w Wielkopolsce

UWAGA! Na stronie www.szamotuly.naszemiasto.pl
zakończyło się głosowania głosowanie na najfajniejszą studniówkę w Wielkopolsce.
NASZA STUDNIÓWKA ZAJĘŁA II MIEJSCE. GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ GŁOSUJĄCYM.Wyniki można obejrzeć tutaj.

 

X TARGI EDUKACJI I PRACY

W piątek, 13 marca, wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy i Zespołem Szkół Nr 2 organizowaliśmy w naszej szkole X Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. W imprezie wzięło udział ponad 60 wystawców: szkoły, uczelnie, instytucje samorządowe, banki, rzemieślnicy, przedsiębiorstwa.
Tegoroczna, jubileuszowa edycja imprezy była doskonałą okazją do podsumowania dziesięciu lat organizowania targów.

Więcej…
 

CZAS ZAWODOWCÓW w PILE

 

Zapraszamy na bieżącą relację z praktyk w Pile.... więcej w zakładce PRAKTYKI

 

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

W sobotę, 14 marca br. w Hali NAŁĘCZ Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ. Inicjatywa samorządu przyjęła się, w pierwszej wyprzedaży wynajęliśmy ponad 20 stoisk, pojwiło się też wiele osób zainteresowanych kupnem lub wymianą. Wszyscy obecni przyznali, że takie wyprzedaże mamy organizować częściej i na pewno w przyszłości będzie więcej chętnych. Kolejną WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ planujemy zorganizować w czerwcu, a następne jeden raz w kwartale, wkrótce podamy dokładne terminy. W galerii można obejrzeć kilka zdjęć (tutaj), a na szamo.info.pl zobaczyć film (tutaj).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 20
Joomla free themes created by Lonex.