Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

Kolejny sukces Tomka Draba! Mistrz POLSKI!

- czytaj tutaj

Mistrz Europy

Tomek wystartował w kadrze Polski w Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie (11-12.09.2016), które odbyły się w Paryżu. Zdobył trzy medale: indywidualnie brązowy, srebrny oraz został Drużynowym Mistrzem Europy. Więcej tutaj: FB Tomka oraz Dzień Szamotulski - tutaj

 

 

 

 

Tomek Drab Wicemistrzem Świata we fryzjerstwie na Mistrzostwach Świata w Korei!

 

Absolwent naszej szkoły Tomek Drab został Wicemistrzem Świata we fryzjerstwie na Mistrzostwach Świata w Korei.

Tomkowi serdecznie gratulujemy!!! Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Więcej można przeczytać tutaj - Dzień Szamotulski

oraz tutaj FB Tomka

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Na nasz apel do absolwentów pierwszy odezwał się Tomek Drab - absolwent ZSZ w zawodzie fryzjer z minionego roku szkolnego. Tomek był najlepszym absolwentem w ubiegłym roku i chyba w całej historii szkoły - średnia 5,94!!!. Tomek zdał egzamin zawodowy i czeladniczy, uczestniczy w konkursach zawodowych a pasowanie na czeladnika odbyło się w farze w Poznaniu. Gratulujemy!

  Joomla free themes created by Lonex.