Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

POWIATOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015


1 września 2014 roku, jak co roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Po mszy św. w Kolegiacie Szamotulskiej zebraliśmy się wszyscy w hali Nałęcz. Rozpoczęcie w naszej szkole było połączone z Powiatową Inauguracją Roku Szkolnego. Całą uroczystość poprowadził p. Paweł Wilski. Głos zajął także dyrektor naszej szkoły p. Jacek Kucnerowicz, który przywitał wszystkich uczniów, zarówno obecnych, jak i tych którzy do nas dołączyli oraz wszystkich przybyłych gości w tym starostę Pawła Kowzana. Dodatkowo całą uroczystość wzbogacił śpiew chóru z Zespołu Szkół Nr 1  Gimnazjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach. Pod koniec całego uroczystego rozpoczęcia  wszystkim uczniom z powiatu szamotulskiego, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce wręczono dyplomy i stypendia na rok szkolny 2014/2015. Pośród stypendystów nie zabrakło  uczniów naszej szkoły. Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce z naszej szkoły otrzymali:

 

1) Bartkowiak Marta - klasa 2 TEH

2) Rybarczyk Jowita - klasa 2 TEH

3) Staniszewska Adrianna - klasa 2 TEH

4) Baranek Paulina - klasa 3 TE

5) Genderka Alicja - klasa 3 TE

6) Proch Patrycja - klasa 3 TE

7) Środecka Edyta - klasa 3 TE

8) Erpel Paulina - klasa 3 TE

9) Stencel Marta - klasa 3 TE

10) Nowak Izabella - klasa 4 TEH

11) Przygocka Dajana Zuzanna - klasa 4 TEH

12) Terlecki Kamil - klasa 4 TM

13) Janicka Daria Małgorzata - klasa 2 ZE

14) Kihn Kornelia - klasa 2 ZE

15) Biskup Tomasz Adam - klasa 2 ZE

Dodatkowo uczennica naszej szkoły Monika Kowalska za najwyższą średnią uzyskała nagrodę i dyplom uznania od byłego premiera Donalda Tuska. Wszyscy pełni pozytywnej energii zaczęliśmy ten nowy rok szkolny. Miejmy nadzieję, że starczy jej nam do czerwca.

Obejrzyj galerię 1 i galerię 2 przygotowane przez dyrektora J. Kucnerowicza

Czytaj i obejrzyj galerię na szamotuly.naszemiasto.pl i www.powiat-szamotuly.pl

tekst: Paulina Baranek Kl.IIITE

  Joomla free themes created by Lonex.