Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

 

POŁOWINKI 2014

W nocy z soboty na niedzielę , 25-26 października, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie dla klas trzecich technikum jakim były POŁOWINKI. Brali w nich udział uczniowie klas: III TE, III THM, III TLa, III TLb, wraz z osobami towarzyszącymi oraz wychowawcy klas: p. Małgorzata Rotnicka, p. Ludmiła Hartwich, p. Sylwia Walczak, p. Marta Dobak. Uroczystość zaszczycili również swoją obecnością pan dyrektor Jacek Kucnerowicz oraz w roli opiekuna p. Karolina Biała.

Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00. Niepowtarzalną muzykę zaserwowało nam dwóch młodych i przystojnych DJ-ów : Piotr Grześkowiak i Tomasz Drab. Bawiliśmy się przy utworach, które królowały na listach przebojów, gdy chodziliśmy jeszcze w pampersach :). Nie zabrakło również aktualnych hitów, które podbijają świat. Świetnej rozrywki dostarczył nam kolega z klasy III TLb, który zaprezentował niestety :( niepełny striptiz. Swoje umiejętności taneczne przedstawiła nam takżę niesamowita tancerka, najlepszy i jedyny bilog w naszej szkole. Nikt nie umarł z głodu, ponieważ około godz. 20.00 nasze żołądki zostały zapełnione przepysznym obiadem przygotowanym przez naszą wspaniałą kucharkę, p.Terenię. Dzięki pomocy p. Eli szybko uwinęliśmy się ze sprzątaniem.

 

Ta impreza zostanie z pewnością w naszej pamięci na wiele lat. Ci, którzy nie byli niech  żałują!

 

PS: Czekamy na studniówkę :)

relacja fotograficzna tutaj  

tekst: uczennice klasy 3TE

  Joomla free themes created by Lonex.