Lista kandydatów, którzy po potwierdzeniu woli podjęcia nauki zostaną przyjęci do klasy pierwszej TECHNIKUM lub SZKOŁY BRANŻOWEJ

• Technik logistyk - przeglądaj
  • Technik ekonomista - przeglądaj
  • Technik mechanik - przeglądaj
  • Technik handlowiec - przeglądaj
  • Szkoła Branżowa - przeglądaj

UWAGA KANDYDACI!

Do 19.07.2018r., godz. 1200 kandydat składa oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego.
    Muszą to zrobić kandydaci, dla których dany kierunek był pierwszym wyborem a mogą także ci, którzy chcą zmienić wybór z drugiego lub trzeciego na pierwszy.

W dniu 20.07.2018r. o godz. 13:00 dyrektor szkoły podaje do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły (poprzez wywieszenie list w szkole oraz podanie informacji według numerów rekrutacyjnych na stronie szkoły).

Badania lekarskie zostaną przeprowadzone na początku września.

UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJÓW!

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w klasach pierwszych technikum na kierunkach technik ekonomista, technik mechanik, technik logistyk i technik handlowiec oraz w szkole branżowej we wszystkich zawodach.

Chcesz wiedzieć więcej - przyjdź do szkoły lub zadzwoń!