Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

Lista kandydatów, którzy po potwierdzeniu woli podjęcia nauki zostaną przyjęci do klasy pierwszej TECHNIKUM lub SZKOŁY BRANŻOWEJ

 • Technik logistyk - przeglądaj
 • Technik ekonomista - przeglądaj
 • Technik mechanik - przeglądaj
 • Technik handlowiec - przeglądaj
 • Szkoła Branżowa - przeglądaj
 •  

  UWAGA KANDYDACI!

  Do 19.07.2018r., godz. 1200 kandydat składa oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole poprzez dostarczenie oryginałów świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego.
  Muszą to zrobić kandydaci, dla których dany kierunek był pierwszym wyborem a mogą także ci, którzy chcą zmienić wybór z drugiego lub trzeciego na pierwszy.

   


  W dniu 20.07.2018r. o godz. 13:00 dyrektor szkoły podaje do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły (poprzez wywieszenie list w szkole oraz podanie informacji według numerów rekrutacyjnych na stronie szkoły).

   


  Badania lekarskie zostaną przeprowadzone na początku września.

   


  UWAGA ABSOLWENCI GIMNAZJÓW!

   

  Posiadamy jeszcze wolne miejsca w klasach pierwszych technikum na kierunkach technik ekonomista, technik mechanik, technik logistyk i technik handlowiec oraz w szkole branżowej we wszystkich zawodach.

  Chcesz wiedzieć więcej - przyjdź do szkoły lub zadzwoń!

    Joomla free themes created by Lonex.