Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

STUDNIÓWKA 2017

W sobotę, 21 stycznia uczniowie ostatnich klas naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym. Tegorocznym tematem przewodnim był Hollywood. Nie zabrakło zatem czerwonego dywanu i ścianki! Studniówkę otworzyliśmy polonezem w wykonaniu maturzystów oraz dyrekcji szkoły i nauczycieli, później obejrzeliśmy przygotowaną przez klasy czwarte ciekawą, zabawną część artystyczną nawiązującą m.in. do egzaminu dojrzałości.

Galeria zdjęć 1 - polonez - tutaj

Galeria zdjęć 2 - część artystyczna - tutaj

Galeria zdjęć 3 - przy stołach - tutaj

Galeria zdjęć 4 - na ściankach - tutaj

Galeria zdjęć 5 -tańce - tutaj

Film - Polonez - tutaj

Film - Program artystyczny cz.1 - tutaj

Film - Program artystyczny cz.2 - tutaj

Film - Tańce cz.1 - tutaj

Film - Tańce cz.2 - tutaj

Zdjęcia wykonały członkinie Szkolnego Koła Fotograficznego: Paulina Antkowiak z ITE oraz Joanna Krawczyk i Paulina Środecka z ITL

  Joomla free themes created by Lonex.