Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

XII POWIATOWE TARGI EDUKACJI I PRACY ZA NAMI

W czwartek, 30 marca, zorganizowaliśmy wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy i Zespołem Szkół Nr 2 XII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Targi były okazją do przedstawienia oferty naszej szkoły dla uczniów gimnazjów i tradycyjnie były połączone z Drzwiami Otwartymi szkoły.

Z tej okazji odwiedzili nas w kilku grupach uczniowie klas III gimnazjów z Szamotuł i Powiatu Szamotulskiego, którzy po zapoznaniu się w auli z informacją o szkole, reformie i naszą ofertą zwiedzili szkołę a później targi.

W Hali Nałęcz ciekawe nasze stoisko przygotował i prezentował szkołę Samorząd Uczniowski z opiekunką, a cieszącą się dużym zainteresowaniem drukarkę 3D prezentował Michał z ITM. Na naszym stoisku gościł też Tomasz Drab, nasz absolwent, o którym pisaliśmy wielokrotnie. Dla odwiedzających przygotowaliśmy ciekawe gadżety i nowy informator o szkole.

Serdecznie w imieniu dyrekcji dziękuję wszystkim, którzy pomogli w tym dniu w organizacji Targów i Drzwi Otwartych: nauczycielom, pracownikom administracji, Samorządowi Uczniowskiego, Szkolnemu Kołu Fotograficznemu i licznej grupie uczniów, którzy oprowadzali gimnazjalistów po szkole.

Jacek Kucnerowicz

 

Galerie zdjęć przygotowanych przez Szkolne koło fotograficzne:
Targi - tutaj
Drzwi Otwarte - tutaj

Wideorelacja z XII Powiatowych Targów Edukacji i Pracy w Szamotulach tutaj:

http://szamotulok.pl/Powiatowe-Targi-Edukacji-i-Pracy-Szamotu%C5%82y-2017-WIDEO-1106ar.aspx
oraz zdjęcia na: http://szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/udane-targi-pracy-zdjecia,4068253,gal,t,id,tm.html
a takźe na stronie Powiatu Szamotulskiego: http://www.powiat-szamotuly.pl/aktualnosci/xii-powiatowe-targi-edukacji-i-pracy-za-nami.html

  Joomla free themes created by Lonex.