Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

VI NOCNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - ZWYCIĘZCA Just Friends -foto

O godz. 18:30 17 marca 2017 roku rozpoczął się VI NOCNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 im. Hugona Kołłątaja Jacka Kucnerowicza. Tradycyjnie turniej zorganizowali nauczyciele w-f naszej szkoły a pomagali także uczniowie. W Turnieju wzięło udział 15 drużyn i ze względów organizacyjnych trzeba było ograniczyć zapisy. Turniej w pierwszej fazie był rozgrywany w trzech grupach po 5 drużyn systemem "każdy z każdym" a następnie pierwsze drużyny z grup grały o miejsca I-III, drugie o miejsca IV-VI itp. Turniej zakończył się późną nocą.  Dzięki licznym sponsorom co pół godziny wśród zawodników losowane były nagrody.

Puchary trafiły do dziewięciu najlepszych drużyn, pozostałe zespoły otrzymały wyróżnienia. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce - Just Friends -foto
II miejsce - G5 -foto
III miejsce - Młodzi Gniewni -foto
IV miejsce - Black Team
V miejsce - Szoguny
VI miejsce - Trans Greenex
VII miejsce - SKS Lotyń
VIII miejsce - White Team
IX miejsce - Spoko

Zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć z turnieju tutaj oraz na stronie Powiatu Szamotulskiego - tutaj.

  Joomla free themes created by Lonex.