WYCIECZKA DO WARSZAWY

11 kwietnia byliśmy w Warszawie. W wycieczce wzięli udział uczniowie klas: 1THM, 1TL, 2THM, 3TLS i 4TM wraz z opiekunami: p. B. Zajączkowską, p. M. Orlik i p. K. Til.

Program był bardzo napięty. Zaczęliśmy od obejrzenia panoramy stolicy z tarasu widokowego w Pałacu Kultury i Nauki, a potem przeszliśmy Krakowskim Przedmieściem na plac Zamkowy i Starówkę, zwiedzając Zamek Królewski i katedrę św. Jana. Byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Kolejnym punktem wycieczki był budynek Sejmu RP. Szkoda tylko, że nie odbywały się tego dnia obrady. Zapewne spotkalibyśmy więcej parlamentarzystów… Najdłużej przebywaliśmy na stadionie. PGE Narodowy mieliśmy przyjemność zwiedzić trasą dla VIP-ów!

Pełni wrażeń i nieco zmęczeni wróciliśmy do swoich domów przed północą.

Galeria zdjęć - tutaj