Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLAS MATURALNYCH

W piątek 28 kwietnia w auli szkoły miała miejsce uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. W imieniu Starosty Szamotulskiego uczestniczył w niej członek Zarządu Powiatu Andrzej Grzeszczyk. Radę Powiatu natomiast reprezentował radny Maciej Trąbczyński.
Świadectwa ukończenia szkoły otrzymało 72 uczniów, z czego aż 70 przystąpi do egzaminu dojrzałości.
Andrzej Grzeszczyk wraz z Maciejem Trąbczyńskim oraz Dyrektorem szkoły Jackiem Kucnerowiczem wręczył Nagrodę Starosty Szamotulskiego dla najlepszego absolwenta Adriannie Staniszewskiej (śr. 5,53) oraz tym absolwentom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem (10 absolwentów). Nie obyło się też bez podziękowań dla nauczycieli i rodziców, a także gratulacji i podziękowań dla najbardziej zaangażowanych w życie szkoły uczniów.

Galerie zdjęć:

Zdjęcia Pauliny Antkowiak - tutaj
Zdjęcia Joanny Krawczyk - tutaj
Zdjęcia Agaty Gendery
- tutaj 
Zdjęcia Pauliny Środeckiej - tutaj

Aby pobrać zdjęcie w dużym formacie kliknij na nim

  Joomla free themes created by Lonex.