Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

„Młodzi Zdolni” - "NASI" wśród nominowanych!


Czternaście osób z powiatu szamotulskiego zostało nominowanych do plebiscytu „Młodzi Zdolni”. Są wśród nich sportowcy, pasjonaci, uczniowie o zacięciu wręcz naukowym, muzycy oraz artyści. To właśnie z nich wybierzemy laureata tytułu „Młody Zdolny”.

Każdy z nich ma talent, który wykorzystuje w celu uszczęśliwiania innych osób, dostarczając im pozytywnych emocji i wrażeń. Bo „Młody Zdolny” to osoba, które z sukcesem wykorzystują swój potencjał. 
Wśród nominowanych są nasi uczniowie: Patrycja Haussa, Eryk Walter oraz nasz absolwent - Tomasz Drab. Jak głosować - kliknij na zdjęcie lub zobacz tutaj: http://szamotuly.naszemiasto.pl/…/mlodzi-zdolni-powiatu-sza…
Patronat honorowy nad naszym plebiscytem objął starosta szamotulski Józef Kwaśniewicz.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

  Joomla free themes created by Lonex.