PLAN LEKCJI JEST DOSTĘPNY TUTAJ >>>

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się w poniedziałek, 4 września 2017 roku o godz. 9:15

w Hali Sportowo-widowiskowej NAŁĘCZ.

ORGANIZACJA INAUGURACJI
ROKU SZKOLNEGO 2017-2018
-czytaj tutaj

O godz. 8:00 - Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny w Bazylice pw. Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa w Szamotułach
Po mszy św. uczniowie klas pierwszych Technikum i Szkoły Branżowej zbierają się w szkole o godz. 9:00, gdzie nastąpi podział na klasy i spotkanie z wychowawcami klas i wspólne przejście do Hali NAŁĘCZ.
Uczniowie pozostałych klas spotykają się o godz. 9:00 w hali NAŁĘCZ z wychowawcami klas a następnie zajmują wyznaczone miejsca.

SZKOŁA POLICEALNA - 1 i 2 rok Technik BHP oraz 1 rok Technik Administracji - rozpoczyna zajęcia w sobotę, 9 września 2017r. o godz. 8:00 spotkaniem organizacyjnym w auli szkolnej, po którym rozpoczną się zajęcia zgodnie z planem, który będzie dostępny w połowie przyszłego tygodnia.

Lista uczniów z przydziałem do klas pierwszych Technikum Nr 1 - tutaj

Lista uczniów z przydziałem do klas pierwszych Branżowej Szkoły - tutaj

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW W ZAKŁADCE PODRĘCZNIKI lub tutaj

Lista kandydatów, którzy po potwierdzeniu woli podjęcia nauki zostaną przyjęci do klasy pierwszej Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 3 im. Hugona Kołłątaja - przeglądaj tutaj