INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.
Rozpoczynając uroczystość dyrektor Jacek Kucnerowicz przywitał gości: Przewodniczącą Rady Powiatu Szamotulskiego Marię Przybylską, Radę Rodziców oraz Rodziców, przedstawicieli pracodawców, nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów – szczególnie tych, którzy do naszej szkoły przyszli do klas pierwszych.

Dyrektor życzył aby ten nowy rok szkolny był dla wszystkich owocny, by zdobywanie wiedzy w naszej szkole było przyjemnością i aby upłynął w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku.

Nasza szkoła dziś to prawie 700 uczniów, 29 oddziałów, ponad 50 nauczycieli,  26 pracowników administracji i obsługi.

W nowym roku 1 klasy to 4 klasy technikum (ITEH, ITLA, ITLB i ITM) i 4 klasy Branżowej Szkoły I stopnia – to nowość od tego roku szk., która umożliwi w przyszłości kontynuowanie nauki w dwuletniej BS II st.

Następnie Przewodnicząca Rady Powiatu Szamotulskiego Maria Przybylska w imieniu Starosty Szamotulskiego i własnym złożyła wszystkim życzenia na nowy rok szkolny oraz wręczyła stypendia Starosty Szamotulskiego za bardzodobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Stypendia otrzymali:

Dubiel Marcelina – kl. II TE
Kordylas Weronika – kl. II TE
Nowak Paulina – kl. II TE
Przybylska Weronika – kl. II TE
Pieczonka Michał – kl. II THM
Andrzejewska Natalia – kl. III THM
Czucha Magda – kl. III THM
Jurkiewicz Monika
Kryg Weronika – kl. III TL
Buliczak Paulina – kl. IIII TE
Kawicka Beata – kl. IV TE
Majerowicz Magdalena – kl. IV TE
Klimko Paulina – kl. IV TLS
Stachowiak Mateusz – kl. II ZB

Genderka Katarzyna – kl. II ZD

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzyma Oliwia Bździel z IIITLE.

Spotkanie było także okazją do przedstawienia uczniom klas pierwszych dyrekcji szkoły.

Na zakończenie tradycyjnie zrobiliśmy zdjęcie wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

Obejrzyj zdjęcia wykonane przez Joannę Krawczyk - tutaj

Obejrzyj zdjęcia wykonane przez Paulinę Antkowiak - tutaj