I ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY - 13.10.2017r.

W piątek, 13 października 2017r. obchodziliśmy jedno z ważniejszych świąt szkolnych – Święto Patrona Szkoły i Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

W części oficjalnej po przemówieniu dyrektora nastąpiło przekazanie opieki nad Sztandarem Szkoły uczniom klas pierwszych oraz ich ślubowanie.

Święto było też okazją do wręczenia nagród w konkursie dla klas pierwszych "Kołłątaj i jego epoka". Nagrody otrzymali – Fertyk Zuzanna z kl. IB za I miejsce, Filipiak Łukasz z ITLa za II miejsce i Kacper Piekarski z kl.IBB za III miejsce. Gratulujemy!

Następnie obejrzeliśmy program, w którym wzięli udział: Paulina Antkowiak,  Sylwia Dopierała,  Marcelina Dubiel,  Weronika Kordylas,  Adrianna Krygier, Julia Łączna, Daria Maciejewska, Paulina Nowak, Patrycja Paroń, Weronika Przybylska, Martyna Rybarczyk, Olga Sobkowiak, Jagoda Stepczyńska, Julia Tadyszak i Marta Zielińska z 2TE, Julia Rzyska z 2TL, Anita Turek, z 3TL, Joanna Ruta i Paulina Sielicka z 1BD, Natalia Siuda z 4TL, za nagłośnienie i oświetlenie odpowiadał Kacper Czaja z 1TLa a całość przygotowała Pani Karolina Biała.

W wyniku przeprowadzonego plebiscytu Samorząd Uczniowski przyznał po raz kolejny nauczycielom nagrody w następujących kategoriach:

W kategorii MIKROFON ROKU nauczycielem, który przekazuje swoją wiedzę donośnym głosem została pani Małgorzata Rotnicka.

W kategorii ŻARTOWNIŚ ROKU nauczycielem, który bez względu na czas, miejsce i okoliczności znajdzie chwilę na żarty z młodzieżą został pan Paweł Wilski.

W kategorii SZWAJCARSKI ZEGAREK nauczycielem, który jest najbardziej punktualny został pan Krzysztof Furmaniak.

W kategorii GORĄCY UŚMIECH nauczycielem, któremu uśmiech zawsze towarzyszy w codziennej pracy zostaje została Wioleta Pospiech.

W kategorii ZŁOTA KATARYNKA nauczycielem, który świetnie przekazuje swoją wiedzę, mówiąc przy tym bez chwili przerwy została pani Agnieszka Brodziszewska.

W kategorii ZŁOTE PIÓRO nauczycielem, który zapisał niejedną tablice została pani Barbara Zajączkowska.

W kategorii ZŁOTY WYKŁADOWCA nauczycielem, który potrafi dzielić się swoją wiedzą w sposób szczególny i skuteczny został pan Janusz Kuźmicz.

W kategorii LUZAK ROKU nauczycielem, który potrafi swoim postępowaniem rozładować napiętą atmosferę i powoduje, że świat staje się znośny została pani Sylwia Walczak-Gozdowska.

W kategorii NAUCZYCIEL PIŁA nauczycielem, który swoją wymagającą i surową postawą potrafi wzbudzić entuzjazm do nauki u niejednego ucznia została pani Maria Bykowska.

Galeria zdjęć - tutaj.
Zdjęcia wykonały członkinie Szkolnego Koła Fotograficznego: Joanna Krawczyk i Paulina Środecka z 2TL