Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

W czwartek, 9 listopada, na uroczystej akademii obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Akademię przygotowały Panie: Jolanta Gawrońska i Ewa Markiewicz a wystąpiły: Weronika Kordylas, Weronika Przybylska, Paulina Antkowiak, Daria Maciejewska, Patrycja Paroń, Adrianna Krigier, Olga Sobkowiak, Julita Łączna, Marta Zielińska, Martyna Rybarczyk, Weronika Juszczęć, Paulina Nowak, Marcelina Dubiel, Anita Turek, Julia Rzyska, Natalia Domin, Paulina Wilk. Światło i dźwięk: Kacper Czaja. W akademii udział wzięły klasy pierwsze i drugie, a dla pozostałych klas zostanie ona powtórzona we wtorek.

Zdjęcia wykonane przez Szkolne Koło Fotograficzne można obejrzeć tutaj
Na YOUTUBE można obejrzeć film z Akademii z okazji Święta Niepodległości. Link poniżej:
https://www.youtube.com/channel/UCsy11hhdwxXr7WSAOlqUa0A

  Joomla free themes created by Lonex.