Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

MUZYCZNE SUKCESY NASZEJ UCZENNICY

Małgorzata Michalak jest uczennicą klasy I TEH, absolwentką Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach na profilu fortepianu. Małgosia rozwija swoją pasję od 7 roku życia, obecnie tworzy duet z Katarzyną Zaraś. Dziewczyny mają na swoim koncie wiele konkursów m.in: Ogólnopolski Konkurs Recytatorski na etapie wojewódzkim w kategorii poezji śpiewanej, Konkurs Poezji Irlandzkiej w Poznaniu, gdzie swoim wykonaniem piosenki Gavina Jamesa „ For You” urzekły jury i zdobyły drugie miejsce.

W czasie Zaduszek Poetyckich 2017 r. w kategorii poezji śpiewanej otrzymały wyróżnienie.

Podczas XXI Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Ożywiania Słowa o Laur Rodu Górków również zachwyciły jury i  przyznano im III miejsce.

 

Małgorzata  przyznała, że głównym celem duetu jest to, aby ich muzyka trafiła do ludzkich serc, dlatego wiele czasu poświęcają na tworzenie tekstów i aranżowanie muzyki, która idealnie zgra się z przesłaniem.

Pianistka posiada ogromną wrażliwość do muzyki, przez to właśnie  nauczyła się przekładać emocje na klawisze. Podkreśla jak bardzo ważna jest dla niej skomponowana przez nią muzyka, ponieważ dzięki temu przekazuje cząstkę siebie.

Dziewczyny na swoim koncie mają kilka autorskich piosenek, które już niedługo będzie można usłyszeć w pełnym wydaniu. Mamy nadzieje, że Małgosia będzie odnosiła jeszcze więcej sukcesów i niebawem ją usłyszymy.

Życzymy powodzenia.

  Joomla free themes created by Lonex.