Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

STUDNIÓWKA 2018

W piątek, 19 stycznia 2018 roku, uczennice i uczniowie klas czwartych bawili się na balu studniówkowym, który po raz pierwszy odbył się poza murami szkoły w restauracji  WuZetKa. Uczniowie włożyli w przygotowania wiele pracy i wysiłku, aby ta noc  na długo pozostała w ich pamięci. Tradycyjnie bal rozpoczął się dostojnym polonezem w wykonaniu dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów. Ta noc przypominała tegorocznym maturzystom, że już za sto dni matura, lecz przy dźwiękach muzyki mogli choć na chwilę oderwać się od myśli o tym, co ich czeka już w maju.
W tym roku szkołę kończą uczniowie czterech klas czwartych - IVTL, IVTLS, IVTE i IVTM.
Linki do galerii zdjęć i filmów poniżej.

Galeria zdjęć - tutaj

Strona z filmami - tutaj

Linki do galerii na stronie Dnia Szamotulskiego - galeria 1 - tutaj, galeria 2 - tutaj

Nowe zdjęcia ze STUDNIÓWKI - Katarzyny Grochowskiej - tutaj

  Joomla free themes created by Lonex.