Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

Logistycy z klasy 1 Tla z wizytą w Karlknauer w Pniewach.

W poniedziałek 29.01.2018r. logistycy z klasy 1 Tla wyjechali na wycieczkę dydaktyczną do firmy Karlknauer w Pniewach. Spotkanie rozpoczęło się od prelekcji na temat firmy. Uczniowie dowiedzieli się, że firma zajmuje się produkcją opakowań, materiałów reklamowych i jest wiodącym producentem na rynku w tym zakresie. Następnie uczniowie zwiedzili zakład produkcyjny, przyglądając się różnym stanowiskom pracy, zobaczyli cykl produkcyjny, zostali zapoznani z harmonogramem pracy. Była to ciekawa lekcja logistyki w praktyce. Na koniec uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami od firmy. Wycieczka zakończyła się oczywiście wizytą w Mc Donalds.

Wioleta Pospiech

STRONA FIRMY: www.karlknauer.pl
W
ięcej zdjęć - tutaj

  Joomla free themes created by Lonex.