Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

VII Nocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS3

W nocy z piątku, 2 marca, na sobotę w Hali NAŁĘCZ rozegrany został zorganizowany przez naszą szkołę VII Nocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3, Jacka Kucnerowicza. Patronat nad turniejem objął Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz.
Rozgrywki trwały do godz. 3:30. W turnieju wzięło udział 15 drużyn: Izomet Wronki, Begezaury Szczecinek, Oj tam, Oj tam!, Drink Team, Tajfuny, Szoguny, Trans Greenex, Acapullco Stallions, SKS Lotyń, Luzacy, The Boys, Mastersi, G 5, Emeryci, i Chill out.
Ostateczne miejsca czołówki: 1. Acapullco, 2. Begezaury Szczecinek Szczecinek, 3. Chill out, 4.Trans Greenex, 5. G5, 6. Tajfuny, 7. Izomet Wronki, 8. Drink Team, 9. SKS Lotyń. MVP Turnieju zostali: Maja Nowicka - Chill out i Marcin Niewiadomy - Acapullco.

Turniej zorganizowany po raz siódmy z inicjatywy nauczycieli wychowanie fizycznego naszej szkoły cieszy się ogromnym zainteresowaniem i niestety wszystkich chętnych drużyn nie mogliśmy przyjąć. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom (wymienionym na plakacie), których pomoc pozwoliła uczynić turniej jeszcze atrakcyjniejszym. Dziękujemy też uczniom naszej szkoły, którzy pomagali w organizacji. Do zobaczenia za rok!

Jacek Kucnerowicz

Galeria zdjęć - tutaj lub tutaj (Album Google)

  Joomla free themes created by Lonex.