Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

VII Turniej  Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego

W sobotę, 10 marca 2018r., byliśmy jako szkoła organizatorem siódmego już Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Szamotulskiego. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w składzie:
- Bernadeta Napierała
- Karolina Pawłowska
- Jowita Rybarczyk
- Zdzisław Kłosowski
- Waldemar Koperski
- Jacek Kucnerowicz
- Bartłomiej Synowiec
wzięły jeszcze udział reprezentacje szkół: Zespół Szkół Nr 1 - Gimnazjum i Liceum im. Piotra Skargi (I miejsce), Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach (II miejsce) i Zespół Szkół w Ostrorogu (IV miejsce). Jak wynika z powyższego, nam przypadło miejsce III. 
Po zakończeniu rozgrywek Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz wręczył puchary i dyplomy a wszyscy umówiliśmy się na kolejne spotkanie za rok.
Dziękuję nauczycielom w-f za organizację turnieju i dziewczynom, które sędziowały turniej.
Jacek Kucnerowicz

Galeria zdjęć - tutaj

  Joomla free themes created by Lonex.