Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

Zakończenie szkoły przez klasy IV 27.04.2018r.

W dniu 27 kwietnia 2018 roku uroczyście pożegnaliśmy klasy maturalnych. Wśród zaproszonych gości znalazła się  Beata Hanyżak – Wicestarosta Powiatu Szamotulskiego oraz Maria Przybylska – Przewodnicząca Rady Powiatu, które wraz z Dyrektorem Szkoły Jackiem Kucnerowiczem wręczyły Nagrodę Starosty Szamotulskiego dla najlepszego absolwenta Magdalenie Majerowicz za uzyskaną średnią  wynoszącą 5,53.  Magda otrzymała także nagrodę dla najlepszego absolwenta od współpracującej z nami Wyższej Szkoły Bankowej.

Rok szkolny 2017/2018 ukończyło 69 uczniów w tym świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Paulina Buliczak, Angelika Cukierska, Dominika Filipiak, Anna Karolak, Beata Kawicka, Daria Łusiewicz, Martyna Pałuka, Vanessa Hogiel, Paulina Klimko oraz Natalia Zastróżna.

Zakończenie nie obyło się także bez licznych podziękowań dla nauczycieli oraz rodziców, a także dla uczniów za ogromne zaangażowanie w życie szkoły  a po części oficjalnej tradycyjnie absolwenci spotkali się z nauczycielami, gośćmi i rodzicami przy kawie.

Galeria zdjęć z ukończenia szkoły dostępna - tutaj
P
isał też o nas DZIEŃ SZAMOTULSKI - tutaj

  Joomla free themes created by Lonex.