ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W piątek, 22 czerwca zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2017/2018.

W Hali NAŁĘCZ zgromadzili się uczniowie klas promocyjnych, uczniowie kończący klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, goście ze Starostą Szamotulskim Józefem Kwaśniewiczem i Przewodniczącą Rady Powiatu Marią Przybylską na czele, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

W dniu tym pożegnaliśmy też wybierających się na emeryturę: Dyrektora Szkoły Jacka Kucnerowicza, Kierownika Szkolenia Praktycznego Władysławę Łuczak oraz nauczyciela Marka Jaskułę.

Pod adresem odchodzących: dyrektora i  nauczycieli padło wiele podziękowań od władz Powiatu, gości, nauczycieli, Samorządu Uczniowskiego i uczniów.

Miłą niespodzianką dla dyrektora była przygotowana przez Redakcję Tygodnika DZIEŃ SZAMOTULSKI i Panią redakror MagdęPrętką okolicznościowa pierwsza strona gazety.

Zdjęcia wykonane przez Szkolne Koło Fotograficzne z pierwszej części uroczystości można obejrzeć tutaj.

Więcej wkrótce.